Hakkımızda

HAKKIMIZDA

TOR AMBALAJ STRAFOR CNC KESİM – EBATLAMA başta Marmara Bölgesi olmak üzere oluşturduğu bölge yöneticiliklerine gelen ihtiyaçlara cevap verebilen, 20 çalışanı, toplam 2500M²’lik kapalı alan ,3000 M²’lik açık alan olarak üretim tesisi ile faaliyet gösteren bir şirkettir.

TOR AMBALAJ STRAFOR CNC KESİM – EBATLAMA Ar-Ge mühendisleri tarafından koruyucu ve destekleyici ambalaj için ürününüze uygun özel strafor cnc kesimi hazırlayarak çalışmaktadırlar. bulundukları sektörlere sürekli farklılık ve katma değer yaratarak üretim yapan TOR AMBALAJ STRAFOR CNC KESİM – EBATLAMA uzmanlaşan kadrosu ile her bir müşterisinin ihtiyacına uygun çözümler üretmektedir.

TOR AMBALAJ STRAFOR CNC KESİM – EBATLAMA : Beyaz eşya , Mobilya , Otomotiv , Tüketici Elektroniği , Tıbbi-ilaç ,Seramik ,Gıda olmak üzere birçok sektörde strafor ürünleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye çalışmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Ürüne özel olarak üretilen straforların en iyi ve en doğru şekilde sizlerin memnuniyetine sunulmasını ve bunun da sürekli olmasını sağlamaktadır.
  • İhtiyaç doğrultusunda müşterilerin istedikleri ürünü ve hizmeti sunmak için bütün imkanlarımızı kullanmaktayız.
  • Sürekli olarak müşterinin ihtiyaçlarını iyi ve kaliteli personel grubumuzla geliştiriyoruz.
  • Ar-ge mühendislerimiz devamlı siz değerli müşterilerimizin her türlü ürüne özel straforlarını karşılayabilmek için devamlı olarak çalışmaktadır.
  • Yasal olarak Kalite sistemlerine uygun olarak üretim yapılmaktadır.