Seramik Koruma Straforu İle Uzun Süre Koruma

Uzun Süren Kaliteli Koruma

Farklı iklim şartlarına % 100 uyum sağlayan seramik koruma straforu, uygulandığı alanın ömrünü de uzatmaktadır. Derin bir parlaklık sağlayan seramik koruma straforu, uzun süre koruma sağlaması ile sizlere kullanım kolaylığı da sunar.

Birçok kullanım alanı olan seramik koruma straforu hizmeti, Marmara Bölgesi’nde hizmet veren Tor Ambalaj Strafor CNC Kesim – Ebatlama firmamız tarafından güvenle sağlanmaktadır. Uygulanacak alanın tamamen hazır hale getirilmesi sonrasında uygulanan seramik koruma straforu, gerçek bir koruma sağlar.

 Kolay Uygulama, Uzun Süren Güven

Uygulaması son derece kolay olan seramik koruma straforu, uygulanan alanın kusurlarını giderme konusunda da birebirdir. Özellikle otomotiv sektöründe tercih edilen seramik koruma straforu, aracınızı korumakla kalmayarak birçok avantaj da sağlar.

Aracı çizilmelere karşı daha dirençli hale getiren seramik koruma straforu, okidasyonu da önlemektedir. Aracın boyasına parlaklık kazandıran seramik koruma straforu, aracı her türlü kirden da en iyi şekilde korur. Bu sayede sürekli temizlik derdinden kurtarmış olur.

Zararlı UV ışınlarına karşı son derece dayanıklı olan seramik koruma straforu, uygulanan alanı güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korur. Nano teknoloji ile üretilen seramik koruma straforu, aracın yüzeyini sert ve çizilmez bir hale getiriyor.

Son teknolojik boya koruma hizmeti veren seramik koruma straforu, uygulandığı alanda sağladığı sertlik ile hem koruma süresini hem de parlaklık seviyesini artırır. Güvenli ve dayanıklı araçlar için seramik koruma straforu en iyi tercihtir.