Taşınmada Kolaylık Sağlayan Ürünler

Taşınmada kolaylık sağlayan ürünler üretiminde ve montajında en kaliteli hizmet verilmektedir. Özellikle kırılacak eşyaların taşınması sırasında araçlarda her noktadan alacağı darbeleri absürde eden köşe kenar koruyucu ürünler hasarsız bir şekilde yer değiştirmesini sağlamaktadır.

En Sık Köşe Kenar Koruyucu Kullanılan Alanlar

Özellikle cam firmalarına satışını yaptığımız köşe kenar koruyucu nitelikteki ürünlerimiz tek seferlik bir kullanımdan ziyade uygun koşullarda saklandığında defalarca kulanım imkanı sunmaktadır. Özellikle cam ve kırılacak malzemelerin köşe ve kenarlarına kaplanan bu ürünler araç istifleme elamanlarına da kolaylık sağlamaktadır. Depolama sahalarında üst üste yerleştirilen malzemelerin birbirine uyguladıkları baskıyı azaltan ürettiğimiz köşe kenar koruyucular elektronik eşyaların muhafaza edilmesinde de etkin rol oynamaktadır.

Evden ve nakliyat firmalarına yoğun olarak satışını yaptığımız köşe kenar koruyucu ürünler cam eşya, mobilya ve beyaz eşyaların paketlenmesi esnasında sıkça kullanılmaktadır.

Beyaz Eşya Paketlemede Köşe Kenar Koruyucular

Elektronik firmaları ürettiğimiz köşe kenar koruyucu ürünlerden özel siparişler oluşturarak ürünlerinin en kaliteli şekilde ambalajlanmasını sağlamaktadır. Özel ambalaj ürünleri olarak ürettiğimiz köşe kenar koruyucu ürünler strafor ve köpük hammaddesinden üretilmektedir.

Beyaz eşyalar için ürettiğimiz köşe kenar koruyucu ürünler kolilerin ebatların ev şekillerine göre özel tasarımlar olarak ortaya çıkarılmaktadır. Her beyaz eşyanın hassas detayları projelendirilerek özel makinelerimizde şekillendirme yapmaktayız. Kırılan köşe kenar koruyucuların tamamlanması için en kısa sürede siparişler tamamlanarak seri üretim yapılmaktadır. Yumuşak yapılarının yanında hafif olmaları taşınmada ve saklamada kolaylık sağlamaktadır.